Hurá do cirkus parku za zábavou!

Cirkus Park

Kouzelný svět cirkusu

Už od nepaměti fascinuje cirkusové umění malé i velké diváky po celém světě. Barevný svět plný akrobacie, klaunů a exotických zvířat v nás probouzí dětskou fantazii a úžas. Pod obrovským šapitó se setkáváme s neuvěřitelnou šikovností artistů, kteří s lehkostí a elegancí předvádí dechberoucí kousky. Žongléři s neuvěřitelnou přesností manipulují s desítkami předmětů, vzdušní akrobaté se vznášejí pod kopulí a siláci ohromují svou nadlidskou silou. Smích a potlesk diváků jsou tou největší odměnou pro tyto umělce, kteří zasvětili svůj život cirkusovému umění.

Akrobaté a klauni rozesmějí

Akrobaté a klauni patří neodmyslitelně k cirkusovému umění a slibují nezapomenutelnou show plnou smíchu a napětí. Jejich neuvěřitelné kousky a komické scénky baví publikum všech věkových kategorií. Akrobaté ohromí svou silou, flexibilitou a dokonalou koordinací při provádění dechberoucích čísel ve vzduchu i na zemi. Klauni s červenými nosy a vtipnými kostýmy zase rozesmějí svými groteskními pohyby, grimasami a humornými scénkami. Jejich vystoupení jsou plná energie, radosti a nakažlivého smíchu, který spojuje diváky napříč generacemi.

Zvířata předvedou své kousky

Návštěvníci se mohou těšit na přehlídku úžasných dovedností zvířecích obyvatel. Psí hrdinové předvedou ukázky záchranářského výcviku, obratní dravci uchvátí letovými kreacemi a koně zapózují v elegantních drezuře. Nebude chybět ani prezentace exotických papoušků, kteří ohromí svou inteligencí a schopností napodobovat lidskou řeč. Děti se budou moci pomazlit s ochočenými zvířaty v dětské zoo koutku. Připraven bude i bohatý doprovodný program s hudebními vystoupeními a soutěžemi pro malé i velké.

Program plný napětí a smíchu

Nenechte si ujít nabitý program, který slibuje pořádnou dávku napětí i smíchu! Připravte se na strhující filmové projekce, které vás přikují do sedadel. Po setmění se ponoříme do světa napínavých thrillerů, které vám zaručeně zrychlí tep. A abychom vám trochu ulevili od napětí, čekají na vás i komediální pecky, u kterých se budete smíchy za břicho popadat.

Ať už dáváte přednost napětí nebo smíchu, v našem programu si zaručeně přijdete na své. Přijďte si užít den plný zábavy a emocí!

Vstupenky a otevírací doba

Vstupenky si můžete zakoupit online na našich webových stránkách nebo přímo na pokladně v den vaší návštěvy. Doporučujeme vám rezervovat si vstupenky předem, zejména pokud plánujete návštěvu o víkendu nebo během svátků, abyste se vyhnuli případným frontám. Otevírací doba se liší v závislosti na ročním období a aktuálních událostech, proto si prosím před návštěvou ověřte aktuální informace na našem webu. Během hlavní sezóny (od května do září) jsme otevřeni denně od 9:00 do 18:00. Mimo hlavní sezónu se otevírací doba zkracuje a některé dny v týdnu může být zavřeno. Pro skupiny nad 10 osob nabízíme zvýhodněné vstupné a možnost rezervace prohlídek s průvodcem.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: děti

Autor: Astrid Poláková

Tagy: cirkus park | cirkusové představení pro děti