Kouzelný svět Encanto online: Nejlepší hračky pro malé snílky

Encanto Online

Kouzlo Encanto doma

Svět Encanta, plný hudby, magie a kouzelných casitas, si získal srdce diváků po celém světě. Pokud jste se i vy zamilovali do tohoto okouzlujícího příběhu, můžete si jeho kouzlo přenést i k sobě domů. Uspořádejte tematickou oslavu s kolumbijskou hudbou a tancem, vyrobte si vlastní barevné květiny inspirované bujnou vegetací Encanta, nebo si užijte filmový večer s lahodnými arepas. Děti se zabaví kreativními aktivitami, jako je malování magických zvířátek nebo hledání ztraceného kouzla v domě. Hlavní je užít si čas s rodinou a oslavit jedinečnost každého z nás, stejně jako to dělají Madrigalovi.

Oblíbené postavy jako hračky

Hračky inspirované filmovými, knižními nebo komiksovými postavami jsou trvale oblíbené u dětí i dospělých. Plyšáci, figurky, stavebnice – možností, jak si domů přinést kousek oblíbeného příběhu, je nespočet. Pro nejmenší jsou tu hebcí plyšáci s podobou pohádkových hrdinů, kteří se stanou věrnými společníky při usínání i hraní. Starší děti ocení detailně propracované figurky akčních hrdinů, se kterými mohou přehrávat scény z filmů nebo vymýšlet vlastní dobrodružství. Stavebnice s motivy oblíbených filmů a seriálů zase rozvíjí kreativitu a představivost. Ať už jde o klasické postavy, které baví už několik generací, nebo o hrdiny z nejnovějších filmů, jedno je jisté – hračky s jejich podobou nám pomáhají prožívat příběhy, které máme rádi, ještě intenzivněji.

Panenky Mirabel a Isabela

Mirabel a Isabela jsou dvě sestry z animovaného filmu Encanto od Disneyho. Mirabel je hlavní hrdinka filmu, která jako jediná v rodině Madrigalových nemá magický dar. Isabela je její starší sestra, která je obdařena darem vytvářet květiny a rostliny. Isabela je popisována jako dokonalá a půvabná, zatímco Mirabel je spíše nešikovná a svérázná. Na začátku filmu mají sestry komplikovaný vztah, protože Mirabel žárlí na Isabeliny dary a Isabela se cítí být Mirabelinou odlišností ohrožena. Během filmu se však jejich vztah prohlubuje a sestry se učí jedna od druhé. Mirabel si uvědomuje, že být jiná není na škodu, a Isabela se zbavuje tlaku na dokonalost.

Plyšáci Bruno a Antonio

Bruno a Antonio jsou nerozlučná dvojka plyšáků, která si získala srdce dětí i dospělých. Bruno, hnědý medvídek s roztomilým čumáčkem, je symbolem klidu a pohody. Jeho hebká srst a milý úsměv navodí příjemnou atmosféru v každém pokojíčku. Antonio, energický pejsek s červeným obojkem, je zase ztělesněním hravosti a dobrodružství. Jeho veselé oči a rošťácký výraz zvou k nekončícím hrám a lumpárnám.

Plyšáci jsou vyrobeni z kvalitních a hebkých materiálů, příjemných na dotek. Jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií a stanou se věrnými společníky při hrách, usínání i objevování světa. Bruno a Antonio čekají na své malé kamarády, aby jim mohli předat svou lásku, radost a nekonečnou porci zábavy.

Magický domeček Casita

Casita je srdcem filmu Encanto od Disneyho a doslova i obrazně. Tento kouzelný dům, obdařený životem díky svíci zázraku, poskytuje domov a magické schopnosti rodině Madrigalů. Každý pokoj v Casitě odráží osobnost a dar svého obyvatele. Například pokoj Isabela je plný květin a svěží zeleně, zatímco pokoj Luisa je robustní a plný těžkých předmětů, které odrážejí jejich nadlidskou sílu.

Casita není jen dům, ale i ochránce rodiny a tradice. Reaguje na emoce Madrigalů a mění se s nimi. Když je rodina šťastná, Casita září a tančí. Když se však objeví konflikty a tajemství, Casita začne praskat a slábnout, což symbolizuje ohrožení jejich magie a jednoty.

Kreativní sady Encanto

Kouzelný svět Encanta od Disneyho si vaše děti zamilují ještě víc s kreativními sadami. Popusťte uzdu fantazii a užijte si společné chvíle při tvoření a hraní. Vybarvujte kouzelné obrázky Mirabel a jejích sester, Isabelly a Luisy, s pomocí pastelek, fixů nebo barev. Z třpytivých samolepek s motivy z filmu Encanto si ozdobte sešity, deníky nebo přáníčka. Pro malé parádnice jsou tu sady s korálky a třpytkami na vytváření vlastních šperků inspirovaných filmovými doplňky. S kreativními sadami Encanto se vaše děti zabaví na dlouhé hodiny a rozvinou svou kreativitu a fantazii.

Zábava pro malé fanoušky

Pro nejmenší návštěvníky festivalu je připraven bohatý program plný her, soutěží a tvořivých dílen. Děti se mohou těšit na skákací hrad, malování na obličej, balonkovou show a mnoho dalšího. Na pódiu pro ně vystoupí oblíbené dětské kapely a divadelní soubory. Malí kuchaři si vyzkouší své dovednosti v dětské kuchařské show a ti nejodvážnější se budou moci projet na ponících. Pro rodiče s nejmenšími dětmi bude k dispozici přebalovací koutek a kojící zóna.

Kde hračky Encanto koupit

Hračky s motivem oblíbeného filmu Encanto od Disneyho seženete v hračkářstvích po celé České republice. Prozkoumejte nabídku obchodů jako je Dráčik, Sparkys, Pompo, nebo Bambule. Široký výběr panenek, figurek a doplňků s motivy Mirabel, Isabelly, Luisa a dalších postav z kouzelného světa Encanto najdete i v internetových obchodech jako je Alza.cz, Mall.cz, nebo Feedo.cz. Nezapomeňte se podívat i na specializované obchody s hračkami, kde můžete narazit na unikátní kousky. Ať už sháníte dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen chcete udělat radost, s hračkami Encanto zaručeně potěšíte každého malého fanouška.

Publikováno: 11. 06. 2024

Kategorie: děti

Autor: Johana Nováková

Tagy: encanto online | hračky